Aleksandra D - Matematyka - Korepetycje online na Lepiej z Nauką

Aleksandra D

Matematyka
Stawka godzinowa
59.00PLN - 59.00PLN
Ulubiony
Podziel się na
Osobiście zweryfikowany przez Zespół Lepiejznauka.pl
Korepetytor został sprawdzony pod kątem wiedzy z przedmiotu, wyników z matur i komunikatywności. Tylko 1 na 5 kanydatów pozytywnie przechodzi proces weryfikacji.

O mnie

Jestem studentką Akademii Górniczo-Hutniczej na kierunku Matematyka (I stopień, 3 rok) oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Audyt Finansowy (II stopień, 2 rok). Korepetycji zaczęłam udzielać około 3 lata temu, tłumaczyłam matematykę uczniom szkoły podstawowej, liceum, a także studentom. Zawsze staram się dokładnie przygotować do zajęć, jestem sumienna, spokojna i cierpliwa.

Poznaj mnie lepiej

Pasjonuje mnie zarówno matematyka, a także chęć pomagania w nauce tego przedmiotu. Pomagają mi w tym moje cechy osobowości takie jak cierpliwość, opanowanie i spokój. Do każdego ucznia podchodzę w sposób indywidualny.
Udzielę korepetycji na poziomie szkoły podstawowej, liceum oraz studiów. Oferuję swoje materiały dydaktyczne. Po każdej lekcji przesyłam plik z zadaniami przerobionymi na lekcji oraz plik z zadaniami na pracę domową.
Na lekcji możemy omawiać materiał bieżący, jak i też przygotowywać się do egzaminu ósmoklasisty czy egzaminu maturalnego.
Ze swojej strony oferuję również stały kontakt mailowy lub na facebooku jeśli tylko pojawią się jakieś niejasności związane z matematyką.
Przed zarezerwowaniem lekcji próbnej bardzo proszę o wiadomość, w której będą zawarte informacje dotyczące zakresu materiału, który będziemy omawiać na lekcjach (materiał bieżący, egzamin ósmoklasisty, matura, inne...), a także preferowanych dni i godzin lekcji.

Dostępność

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Przed 12:00 ----
12:00 - 17:00 ---
Po 17:00 -----

Dostępność


Przed 12:00

12:00 - 17:00

Po 17:00
Poniedziałek---
Wtorek
Środa-
Czwartek-
Piątek--
Sobota--
Niedziela---

Doświadczenie w nauczaniu

Uczę poziomu

  • Liceum
  • Szkoła Podstawowa - klasy od 3 do 6
  • Szkoła Ponadpodstawowa
  • Szkoła Podstawowa - klasy od 7 do 8
  • Technikum

Przygotowuję do egzaminów

  • Egzamin Ósmoklasisty
  • Matura Podstawowa
  • Matura Rozszerzona

Edukacja

Opinie

5 Średnia

4 Opinie, 4 Uczniowie

Zarezerwuj lekcję

lub umów darmową lekcję próbną.

Wyślij wiadomość


Wyświetl dostępność

Dostępność